Masaż relaksacyjny - Jest to jedna z form masażu pozwalająca osiągnąć stan głębokiego relaksu. Masaż ten przede wszystkim ma na celu usunięcie napięć mięśniowych, zmęczenia oraz stresu. Dzięki delikatnym i spokojnym ruchom masażysty, relaksującej muzyce i olejkom zapachowym uspokoisz ciało oraz umysł. Zabieg masażu wykonywany jest na całe ciało lub na wybrane partie. Szczególnie zalecany u osób chorujących na bezsenność, przeciążenia mięśni oraz stres.


Hawajski masaż Lomi Lomi - Nazwa Lomi Lomi oznacza w języku Hawajskim m. in. ugniatanie, naciskanie oraz pracę nad wnętrzem i tym, co na zewnątrz. Jest to zabieg stosowany na całe ciało, poprawiający krążenie oraz przebieg limfy, uelastyczniający ciało a w szczególności zastałe stawy, przyśpiesza przemianę materii a także proces spalania tkanki tłuszczowej. Do zabiegu stosowana jest ciepła oliwka oraz dźwięk w formie śpiewu, muzyki albo tańca masażysty, który do masażu wykorzystuje dłonie przedramiona i łokcie.


Masaż modelujący bańką chińską - Bańki to starożytna terapia używana przez wiele kultur przez tysiące lat. Jest jedną z najstarszych, naturalnych metod leczniczych i modelujących włączając w to starożytny Egipt, Grecję i Chiny. Polega na próżniowym zassaniu skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Masaż bańką chińską pozwala zredukować cellulit, przyśpiesza przemianę materii, poprawia ukrwienie, zmniejsza bóle kręgosłupa oraz napięcie mięśniowe.

Body wrapping - to zabieg wyszczuplający, którego zadaniem jest silne ujędrnienie skóry oraz redukcje cellulitu. Umożliwia spalenie tkanki tłuszczowej i uzyskanie szczupłej sylwetki. Polega na wtarciu w ciało preparatów ujędrniających lub antycellulitowych z następnie zawinięcia części ciała folią.